• Kuchnia i Jadalnia

Kuchnia i jadalnia to najważniejsze miejsca w każdym domu. Tutaj spotyka się rodzina, przyjaciele, znajomi na przygotowaniu jedzenia, rozmowach, przyjęciach. Niech te magiczne miejsca pełne miłości,  rozmów i śmiechu wypełnią piękne dekoracje, naczynia do serwowania, elegancka zastawa stołowa, patery, talerzyki, szklanki. Uporządkujmy przestrzeń stojakami do butelek, pudełkami. Ozdobne puszki na kawę lub herbatę dodadzą uroku każdej kuchni. 

Przedstawiamy marki:

Eigenart to firma, która od ponad 15 lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości blaszanych puszek do herbaty. Puszki do herbaty oraz puszki do kawy marki Eigenart odznaczają się przede wszystkim bezkompromisową jakością oraz niestandardowym wzornictwem. Zadowoleni klienci na całym świecie z powodzeniem stosują puszki Eigenart od lat. Wzornictwo puszek Eigenart to nie tylko ciekawe nadruki o różnej tematyce. W wielu modelach zastosowano fantazyjne zagięcia puszek, dzięki czemu zyskują wyjątkowy kształt opatentowany przez firmę Eigenart i dostępny jedynie w puszkach tej marki.

Marka Ladelle istnieje na rynku wnętrzarskim od ponad 30 lat. Projektuje i wykonuje wysokiej jakości dodatki do domu. Projekty Ladelle zainspirują i zachęcą Cię do wyrażenia swojego indywidualnego  stylu i sprawią, że spojrzysz na dom w ekscytująco nowy sposób.

Marce Koziol można z pełną odpowiedzialnością nadać miano kultowej marki. Prawie 100 letnia tradycja sprawiła, że jest ona rozpoznawalna na całym świecie, bliska każdemu miłośnikowi designu! Produkty Koziol zawitały w domach mieszkańców 50 krajów świata. Wielu wybitnych projektantów tj. Platt&Young, Ole Palsby, René Barba zdecydowało się na współpracę ze Stephanem Koziol - założycielem marki.